• Polski
 • English
 • Русский
 • Nasz gabinet, lekarze i sprzęt

  Gabinet

  Gabinet zlokalizowany jest przy ul. Zamenhofa 5 w Krakowie, istnieje od ponad 25 lat, a jego atutem jest ciągła tradycja rodzinna, co umożliwia konsultowanie i przeprowadzanie skomplikowanych zabiegów w trudnych przypadkach.

  Nasi lekarze

  Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Swoją wiedzę codziennie uzupełniają o doświadczenia praktyczne, które wraz z nowoczesnym sprzętem sprawiają, że jakość zabiegów przeprowadzanych w gabinecie jest na najwyższym poziomie. Dla nas komfort pacjentów ma ogromne znaczenie. Dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby zabiegi wykonywane w naszym gabinecie przebiegały szybko, sprawnie i bezboleśnie.

  lekarz

  LESZEK MEUS
  LEKARZ STOMATOLOG, KIEROWNIK I WŁAŚCICIEL GABINETU

  Studia ukończył w 1985 roku na Wydziale Lekarskim Oddziału Stomatologii Akademii Medycznej w Krakowie (obecnie Collegium Medicum UJ). Pracował jako starszy asystent w Katedrze i Klinice Stomatologii Zachowawczej, gdzie uzyskał specjalizację ze stomatologii ogólnej. Jest współautorem podręcznika dla studentów. Od 1988 roku prowadzi prywatną praktykę. Uczestniczy w licznych wykładach i konferencjach. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyce i chirurgii periodontologicznej.

  lekarz

  MONIKA MEUS
  LEKARZ DENTYSTA

  Absolwentka Wydziału Lekarskiego, Oddziału Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła studia w 2007 r., kliniczny staż podyplomowy odbyła w Miejskim Centrum Stomatologii Śródmieście w Krakowie przy Al. Pokoju 4. Od 2009 prowadzi Prywatną Praktykę Stomatologiczną przy ul. Zamenhofa 5 w Krakowie. Uczestniczy w licznych kursach i konferencjach stale doskonaląc swoje umiejętności. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu somatologii estetycznej, endodoncji i protetyki.

  lekarz

  MATEUSZ MEUS
  LEKARZ DENTYSTA

  Absolwent Wydziału Lekarskiego, Oddziału Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończył studia w 2007 r., staż podyplomowy odbył w Miejskim Centrum Stomatologii Śródmieście w Krakowie przy ul. Radomskiej 36. Od 2009 prowadzi Prywatna Praktykę Stomatologiczną w Krakowie przy ul. Zamenhofa 5. Podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w wielu kursach i szkoleniach. Specjalizuje się w protetyce, endoprotetyce i endodoncji.

  lekarz

  BARTOSZ WEIGEL
  LEKARZ DENTYSTA

  W 2007 r. ukończył kierunek lekarsko – dentystyczny Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Staż podyplomowy odbył w Miejskim Centrum Stomatologii Nowa Huta os. Pułku Lotniczego 22 w Krakowie. Ulubioną dziedziną stomatologii jest chirurgia stomatologiczna z implantologią. Stale rozwija swoje umiejętności z tego zakresu na kursach w Polsce i za granicą, m. in.: Dental Implantology Course for Advanced and Complex Cases Hands on Human Cadaver Dissection Course (Uniwersytet Medyczny w Wiedniu – kurs praktyczny, w latach 2010 – 2013). W 2010 r. odbył staż na oddziale chirurgii szczękowo – twarzowej Klinikum Wels- Grieskirchen. Specjalizuje się w usuwaniu zatrzymanych zębów, wszczepianiu implantów, sterowanej regeneracji kości, procedurach podnoszenia dna zatoki szczękowej.

  lekarz

  DANUTA MEUS
  MAGISTER ADMINISTRACJI, MENADŻER I WSPÓŁWŁAŚCICIELKA GABINETU

  Ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Po odbytym stażu objęła kierownictwo Działów HR i Szkolenia Domów Towarowych Centrum.
  W 1993 roku podjęła współpracę z naszym gabinetem nadzorując jego działanie od strony organizacyjnej i prawnej.

  Nowoczesny sprzęt

  Najnowsze urządzenia pozwalają nam wykonywać szereg skomplikowanych zabiegów.
  Zobacz czym dysponujemy:

  • Specjalistyczne wyposażenie endodontyczne: mikroskop, endomotor z wbudowanym endometrem (zwiększenie bezpieczeństwa zabiegu), endometr.
  • Rozbudowane urządzenie ultradźwiękowe: płukanie kanałów korzeniowych, usuwanie wkładów koronowo-korzeniowych i złamanych instrumentów, skaling (usuwanie kamienia).
  • Laser diodowy LITEMEDICS zastosowanie w: endodoncji, periodontologii, chirurgii tkanek miękkich, protetyce i biostymulacji.
  • PIEZOSURGERY TOUCH – MECTRON: najbardziej efektywne na rynku piezoelektryczne urządzenie do opracowywania i cięcia kości. Oryginalna technologie piezosurgery znacznie zwiększa możliwości zabiegowe każdego chirurga i implantologa.
  • Kodak 2200 – bezpieczny rentgen (radiowizjografia): podczas wykonywania zdjęć pacjent otrzymuje minimalną dawkę promieniowania.
  • OsseoCare Pro – pierwszy fizjodyspenser na świecie obsługiwany z iPada; wykorzystywany w zabiegach chirurgicznych (wszczepianie implantów).

   

   VDW Raypex 6

   

   VDW Reciproc Gold

   

   VDW Ultra

   

   Mectron touch

   

   Smart OPTIC

   

   OsseoCareTM Pro

   

   3M ESPE Elipar

   

   Litemedics

   

   Piaskarka NSK

   

   Autoklaw Domina B PLUS

   

   KLS Martin E3

   

   Autoklaw STATIM 2000S

   

   3M ESPE CapMix

   

   Aspina

   

   Amalgamator

   

   

   RVG Kodak 2200